Alternativní text k logu

Úvodní stránka

leží 15 km severně od Prahy, 7,5 km východně od Kralup nad Vltavou a 8 km jihozápadně od Neratovic. Její starší část je rozložena ve svahu sklánějícím se zvolna k severu, novější část se sídlištní zástavbou vyrostla...

Aktuální informace z městského úřadu Archiv článků

AERO postoupilo do PLAY-OFF

18.3.2019 12:06

V rozhodujícím zápase předkola o postup do play-off se odehrával vyrovnaný volejbal. AERO tlačilo soupeře servisem a dokázalo vyhrát 3:1, čímž si vybojovalo druhou výhru a právo bojovat v play-off.

Úvod zápasu byl jen chvilku vyrovnaný. Pražané si vybojovali vedení o šest bodů 11:5. Po oddechovém čase se hráči AERA zdravě zakousli do svého soupeře a vedli už 12:11. I dál AERO tlačilo servisem a set dokázalo vyhrát.

Druhý set začal vyrovnaně na obou stranách. V polovině setu se do vedení dostalo AERO a vedlo o 3 body. I dále vedlo, ale Lvi dokázali vyrovnat, musela tak rozhodnout napínavá koncovka. V ní si domácí vybojovali první setball, ale Praha odvážně vyrovnala, a poté si také vybojovala setball. Domácí si vedení vzali zpět a rozhodl přímým bodem z podání Matt Walsh.

I třetí set začal vyrovnaně, ale v polovině setu se do vedení dostali hosté, kteří hráli trpělivě a přesně. AERO se snažilo dotáhnout, ale Praha mu to nedovolila. Hosté set vyhráli a snížili tak na 1:2 ze svého pohledu.

Čtvrtý set byl do poloviny stejný, jako set předešlý. Stav byl vyrovnaný, ale vedení byli spíše hosté. V polovině se do vedení dostali domácí hráči a dále tlačili servisem. Po dalším přímém bodu z podání byl náskok tříbodový. AERO si vybojovalo matchball a hned první využilo blokem Naardena. AERO vyhrálo ve fantastické atmosféře 3:1 a celou sérii pak 2:1 na zápasy.

Děkujeme všem fanouškům za skvělou podporu. Bez vás by to nešlo.

Po vyhrané sérii předkola play-off s VK Lvi Praha čekalo AERO na svého čtvrtfinálového soupeře do nedělního večera.

Družstvo SKV Ústí nad Labem dokázalo znovu vyhrát v tie-breaku 3:2 v Příbrami a doplnilo čtvrtfinálové dvojice.

Pro AERO to znamená, když po konci základní části skončilo před Ústím nad Labem, že půjde z lepšího místa na druhý tým základní části - tedy na Duklu Liberec.

Program zápasů:

úterý 19.3. od 18:00 VK Dukla Liberec vs. AERO Odolena Voda

pátek 22.3. od 18:00 AERO Odolena Voda vs. VK Dukla Liberec

pondělí 25.3. od 18:00 VK Dukla Liberec vs. AERO Odolena Voda

případně:

čtvrtek 28.3. od 18:00 AERO Odolena Voda vs. VK Dukla Liberec

neděle 31.3. od 18:00 VK Dukla Liberec vs. AERO Odolena Voda

Kniha z knihovny - nová služba

18.2.2019 13:23

Městská knihovna Odolena Voda

Nová služba pro občany od 4. 3. 2019

Kupte knihu online na https://www.knihazknihovny.cz/

  • Objednávku zpracovává knihovna společně se svým nákupem knih do fondu.
  • Po doručení knihy do knihovny vám bude zasláno avízo k odběru.
  • Kniha bude vydána tomu, kdo se prokáže heslem (kód bude zaslán do mailu).
  • Osobní odběr vždy ZDARMA.

Upozornění - změna sazby poplatku za svoz komunálního odpadu

13.12.2018 09:12

Upozorňujeme všechny občany, že zastupitelstvo města navýšilo od roku 2019 poplatek za svoz komunálního odpadu z původních 700 Kč na 840 Kč. Tento poplatek můžete zaplatit celý nebo ve 2 splátkách na podatelně MěÚ, platební kartou či převodem. Pokud máte nastavený stálý příkaz, prosím nezapomeňte změnit jeho výši. Od roku 2019 je sazba poplatku 840 Kč. Děkujeme.

Ostatní články a informace Archiv článků

Základní škola hledá ...

22.3.2019 13:00

Od 1. 9. 2019 hledáme učitelku 1. stupně, AJ podmínka. V případě zájmu kontaktujte ředitelku školy reditelna@zsodolenavoda.cz

Pronájem komunitního centra v Bašti

11.3.2019 17:31

Obec Bašť nabízí k pronájmu nově zrekonstruované prostory samostatného objektu U Oličů v Bašti. Prostor o výměře 50 m2 bude dokončen příští měsíc a od prosince 2019 musí naplňovat podmínky získané dotace IROP na komunitní centra, tj. poskytovat nabídku soustavného neformálního nekomerčního vzdělávání pro děti, rodiny, rodiče na mateřské a rodičovské dovolené, seniory a postižené. Bližší informace a podmínky výběrového řízení budou zveřejněny na úřední desce obce 5. dubna 2019, do té doby mohou zájemci připravovat své projekty. Ing. Iva Cucová, MBA, starostka, Obec Bašť, 774 994 500, www.obecbast.cz

 


Vítejte v Odoleně Vodě