ZM č.5/2017 dne 24.7.2017

Číslo usnesení: 5/2017 |

Datum: 10.07. 2017

Vážení spoluobčané, dovoluji si Vás informovat o termínu jednání zasedání Zastupitelstva města Odolena Voda č. 5/2017, které se bude konat v pondělí dne 24.7. 2017 od 17:00 v klubu Aero. Program jednání bude zveřejněn ve vývěskách a na webu města týden před termínem jednání. Hana Plecitá, starostka města Odolena Voda (v zastoupení Ing. Arch Ing. Tomáš Lohniský, místostarosta města Odolena Voda)

• Oznámení o konání zastupitelstva města č.5-2017, které se uskuteční v pondělí 24.7.2017 v 17:00 hodin ke stažení ve formátu pdf
  • Program jednání ke stažení ve formátu pdf
  • Zápis z jednání ke stažení ve formátu pdf

Zvukové nahrávky

1. Schválení programu jednání ZM č. 5/2017

2. Kontrola usnesení ZM

3. Zprávy o činnosti RM a výborů města Odolena Voda

4. I. část veřejné diskuze

5. Kupní smlouva mezi Občanském sdružení za podporu bydlení a ekologii v Odolena Vodě a Městem Odolena Voda o prodeji pozemků s komunikacemi v lokalitě „Humna“

6. Kupní smlouva mezi Občanském sdružení Odolena Voda za ekologii a podporu bydlení a Městem Odolena Voda o prodeji pozemků s komunikacemi v lokalitě „Humna“

7. Kupní smlouva mezi sdružením Odolka a Městem Odolena Voda o prodeji pozemků s komunikacemi v lokalitě „Humna“

8. Kupní smlouva mezi panem Ing. V. T. a paní PhDr. A. T. a Městem Odolena Voda o prodeji pozemků s komunikacemi v lokalitě „Humna“

9. Záměr na směnu pozemků mezi Městem Odolena Voda a panem K. B. bez finančního vyrovnání

10. Zřizovací listina Mateřské školy

11. Zřizovací listina Základní školy

12. Veřejnoprávní smlouva uzavřená mezi Městem Odolena Voda a obcí Panenské Břežany o zajišťování výkonu činnosti podle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů

13. Obecně závazná vyhláška, kterou se stanoví část společného školského obvodu ZŠ

14. Dodatek č. 1 smlouvy o poskyt. dotace VOLEJBALOVÝ KLUB OV, z.s

15. Schválení přijetí dotace - chodník Úžická od SFDI