Alternativní text k logu
Přejít na: Obsah | Konec stránky

Seznam výborů a komisí města

 

Výbory při Zastupitelstvu města Odolena Voda

Finanční výbor

Doubek Martin

předseda

e : martin@doubek.cz
t : +420 603 440 324

člen

Ing. Hrabánek Tomáš

PhDr. Měchurová Miroslava

Mgr. Hausmann Jiří, MBA

Odehnalová Eva

Skořepová Jaroslava

Bc. Malý David, MBA

 


Kontrolní výbor

Ing. Kaščák Ján

předseda

e : j.kascak@seznam.cz

člen

Ing. Ledvinka Milan, CSc.

Bubeníček Vlastimil

Bc. Philipp Karel

Polák Martin

Sábl Jan

Kuřák Jiří


 


Osadní výbor

Ing. Smejkalová Marie

předsedkyně

člen

Ing. Mazanec Jan

Potluka Milan

Ing. Výborová Dita

 


Komise pro volnočasové aktivity

Mgr. Lohniská Monika

předseda

člen

Mgr. Rosová Beáta

Šrédlová Kristýna

Plavcová Eliška

Ing. Vladyka Miroslav

Martincová Lucie

Kolaříková Jana

Hejhalová Marie

 


Komise školská a sociální

Špičková Pavlína

předseda

člen

Mgr. Derková Alena

Straková Martina

Boháčková Eva

Kováříková Alexandra

 


Komise pro plánování a rozvoj dopravy

Ing. Paulusová Klára

předseda

člen

Ing. Ledvinková Jarmila

Paulus David, DiS

Ing. Duda Vít

 


Komise pro občanské záležitosti

Rotková Kristýna

předseda

člen

Haiderová Jaroslava

Marešová Jiřina

Remencová Květa

 


Komise pro seniory

Malá Marie

předseda

člen

Olivová Marie

Bělinová Hana

Heřmanová Marie

Křížová Zdenka

 


Komise pro životní prostředí

Ing. Švecová Lucie

předseda

člen

Ing. arch. Ing. Lohniský Tomáš

Beran Martin

Kuřák Jiří

Ing. Smejkalová Marie

Ing. Fraňková Tereza

 


Komise stavební a územního rozvoje

Ing. arch.Ing. Lohniský Tomáš

předseda

člen

Ing. Fujáček Jan

Ing. Dražil Petr

Ing. Mazanec Jan

Ing. Kroček Ladislav

Ziegenfussová Olga

Ing. Arch. Grulich David

 


Komise kulturní

Kříž Zdeněk

předseda

člen

Horáček Martin

Straka Roman

Tůmová Helena

Hudeček Bedřich

Ing. Smejkalová Marie

Kodym Richard

 


Komise pro bezpečnost a prevenci kriminality

předseda

člen

Horáček Martin

Růžička Tomáš

Gorecký Jiří

Kříž Zdeněk

Dobrovolná Dagmara, DiS.

Mgr. Vodičková Monika

 


Sportovní komise

Mgr. Vodičková Monika

předseda

E-mail: monivody@gmail.com

člen

Havlát Tomáš (zástupce volejbalu)

Horák Radovan (zástupce volejbalu)

Pekárek Lukáš (zástupce SPP)

Minx Martin (zástupce tenisu)

Růžičková Klára (vedoucí odboru správy sportovišť)

 


Komise pro Informační technologie (IT)

Doubek Martin

předseda

člen

Kodym Richard

Ledvinka Jan

Zachata Jaromír

Havlík Ivo

 

Bytová komise (BK)

Straková Martina

předsedkyně

členky

Boháčková Eva

Špičková Pavlína

Kročková Vélová Zdeňka

Balonová Hana

Pirná Ivana

Duranová Romana


Vítejte v Odoleně Vodě