Alternativní text k logu
Přejít na: Obsah | Konec stránky

Seznam výborů a komisí města

Výbory při Zastupitelstvu města Odolena Voda


Finanční výbor

Vlastimil Bubeníček

předseda

e : vbubenicek@seznam.cz
t : +420 606 431 108

členové

Ing. Tomáš Hrabánek

Mgr. Jiří Hausmann, MBA

Jaroslava Skořepová

Tomáš Růžička

Bc. Martin Kabát


 

Kontrolní výbor

PhDr. Miroslava Měchurová

předseda

e : mechurova@centrum.cz
t : +420 724 758 318

členové

Mgr. Jitka Predigerová

PhDr. Daniela Čajánková

Mgr. Jan Kříž

Jan Sábl

Radka Drápelová

Mgr. Anna Čurdová

 

Osadní výbor

Ing. Marie Smejkalová

předsedkyně

e : masmej@seznam.cz
t : +420 607 781 088

členové

Milan Potluka

Tomáš Hrdý

Komise při Radě města Odolena Voda

 

Komise stavební a územního rozvoje

Ing. Jan Fujáček

předseda
e : fujacek@seznam.cz
t :
členové

Ing. arch.Ing. Tomáš Lohniský

Ing. Petr Dražil

Ing. Jan Mazanec

Ing. Ladislav Kroček

Olga Ziegenfussová

Ing. Arch. David Grulich

Ing. Petr Seidl

Komise pro plánování a rozvoj dopravy

Ing. Klára Paulusová

předsedkyně
e : paulusova.k@gmail.com
t :
členové

Ing. Jarmila Ledvinková

Ing. David Paulus

Ing. Vít Duda

 

Škodní komise

JUDr. Jaroslava Hoťová

předsedkyně
e : pravojarka@seznam.cz
t :
členové

Mgr. Jiří Hausmann, MBA

Marie Hendrychová

 

Sportovní komise

Mgr. Monika Vodičková

předsedkyně
e : monivody@gmail.com
t :
členové

Tomáš Havlát

Lukáš Pekárek

Klára Růžičková

Mgr. Jan Levý

Jakub Kymr

Jan Kolář

 

Volnočasová a školská komise

Mgr. Monika Lohniská

předsedkyně
e : feketka@seznam.cz
t : +420 773 941 405
členové

Mgr. Beáta Rosová

Mgr. Kristýna Šrédlová

Lucie Martincová, DiS.

Kateřina Maisnerová

Věra Slezáková

Pavlína Špičková

Mgr. Alena Derková

Eva Boháčková

Alexandra Kováříková

Oldřiška Svobodová

Jitka Sedláčková

Mgr. Tereza Prášilová

 

Bytová komise

Martina Straková

předsedkyně
e :
t :
členové

Eva Boháčková

Pavlína Špičková

Zdeňka Kročková Vélová

Hana Balonová

Romana Duranová

 

Komise pro seniory:

Marie Malá

předsedkyně
e : maja.ruckova@seznam.cz
t :
členové

Marie Olivová

Zdenka Křížová

Eva Bendíková

Helena Bitnerová

 

Komise pro bezpečnost a prevenci kriminality:

Dagmara Dobrovolná, DiS.

předsedkyně
e : dagmara.dobrovolna@odolenavoda.cz
t : +420 739 000 008
členové

Tomáš Růžička

Mgr. Monika Vodičková

Ing. Zdeněk Kříž

Jiří Gorecký

Pavel Pelikán

 

Komise pro životní prostředí:

Ing. Lucie Švecová

předsedkyně
e : svecova.l25@seznam.cz
t : +420 605 787 601
členové

Ing. Marie Smejkalová

Ing. Arch.Ing. Tomáš Lohniský

Jiří Kuřák

Mojmír Koščo

 

Komise pro občanské záležitosti:

Kristina Rotková

předsedkyně
e : christofer@seznam.cz
t :
členové

Jaroslava Haiderová

Květa Remencová

Hana Králíková

Marcela Sedlárová

 

Kulturní komise:

Roman Straka

předseda
e : romstr@volny.cz
t : +420 728 709 154
členové

Mgr. Miloslava Šmídová, dipl. um.

Bc. Marta Zitová

Helena Tůmová

Bedřich Hudeček

Ing. Marie Smejkalová

Pavel Novotný

Ing. Zdeněk Kříž

 

Grantová komise:

Mgr. Monika Lohniská

předsedkyně
e: feketka@seznam.cz
t: +420 773 941 405

 

členové

Libor Malý

Ing. Jarmila Ledvinková

Tereza Prášilová

Eva Boháčková

Hana Plecitá

Lenka Vondrová


Vítejte v Odoleně Vodě