Alternativní text k logu
Přejít na: Obsah | Konec stránky

Diskuse: Obchody a služby

Co není dovoleno v diskusních fórech města Odolena Voda:
- Uveřejňovat příspěvky, které jakýmkoliv způsobem porušují zákony ČR nebo zákony země, v níž se diskutující momentálně nachází
- Urážet, pomlouvat či vyhrožovat komukoli násilím
- Podněcovat nenávist k jednotlivcům nebo skupinám obyvatel, zejména na základě národnostní, rasové nebo náboženské příslušnosti
- Vyjadřovat se vulgárně nebo obscénně 
- Zveřejňovat další údaje o identitě ostatních diskutujících (např. telefon, zaměstnání)
- Vydávat se za někoho jiného
- Opakovaně vkládat stejné příspěvky (tzv. tapetování)
- Zneužívat diskuse k šíření reklamy a spamu
- Vkládat odkazy na stránky s nelegálním obsahem
- Chatovat a uveřejňovat příspěvky či odkazy, které nesouvisejí s tématem fóra

Obchody a služby

náměty, připomínky k obchodům a službám ve městě

Příspěvky v diskusi

Počet příspěvků: 109

Možnosti řazení
|< < 1 2 3 >|

Supermarket na Dolním náměstí

Můžete si asi říct, že s jídlem roste chuť. Už mám v Odolce Pennymarket a stále otravuju? No, jsem hrozně vděčná! Opravdu hrozně moc! Ale přece jenom na Dolním náměstí něco schází. O víkendu odpoledne jsme odkázáni už pouze na dva vietnamské obchody, nic proti nim, ale oni tam téměř nic nemají! Na tom plácku u zastávek mají stát, jak jsem pochopila, zas nějaké bytové jednotky. No dobře. Ale výborné by bylo třeba malé Tesco, kde by bylo i něco málo z galanterie, papírnictví, ... Domácí potřeby na Horním jsou dobré, ale nějaké přímo železářství by bylo též třeba, vždyť člověk potřebuje hřebík nebo něco a do Prahy je daleko!!!

Autor: Jana Květoňová | Přidáno: 11.9.2018 16:33 | Návštěvník: 5254 Reagovat

Další supermarket?

Chtěla bych se zeptat, zda se počítá ještě s nějakým dalším supermarketem v Odoleně Vodě kromě Penny. Snad Billa? Tesco? A v případě, že ano, kdy se to plánuje a kde by měl stát. Děkuji za odpověď. A ještě toto: v Enapu na Horním náměstí mi pán u pokladny řekl, že oni budou zrušeni. Je to pravda?

Autor: Jana Květoňová | Přidáno: 9.5.2018 11:26 | Návštěvník: 5248 Reagovat

Re: Další supermarket?

Dobrý den

Dle územního plánu může vzniknout supermarket v plochách pro občanskou vybavenost. Tento typ výstavby je možný na poli u ulice Šípková a u ulice Pražská. Na město zatím doputovala žádost o výstavbu u ulice Pražská a to na SM Tesco. Město v současné době nedisponuje kapacitou čistírny odpadních vod, záměr zatím nebyl z tohoto důvodu povolen.

Prodejna Enapa na Horním náměstí bude zatím zachována, město objekt koupilo a snížilo nájem tak, aby zde potraviny mohly zůstat.

Bohužel s případnou výstavbou dalších supermarketů nebude pravděpodobně prodejna udržitelná, pokud vznikne v některém z nich samostatná drogerie, je otázkou i udržení drogerie na náměstí. Bohužel se v reálném čase setkáváme z negativním trendem vymírání života z městských center.

Tomáš Lohniský
místostarosta

Autor: Tomas Lohnisky | Přidáno: 11.5.2018 14:21 | Návštěvník: 5217 Reagovat

Konečně!

Dobrý den!
Chtěla bych poděkovat stávajícímu vedení Odoleny Vody, jmenovitě paní starostce, za to, že KONEČNĚ došlo k tomu, v co jsme mnozí z nás vůbec už nedoufali! Že bude v Odolence supermarket. Jezdím autobusem kolem stadiónu, tak vidím, že se buduje Penny. Moc, moc děkuji za sebe i jiné spoluobčany, kterým vadilo, že Odolena Voda jako město žádný supermarket pořád nemá!

Autor: Zdena Knapková | Přidáno: 29.11.2016 09:34 Reagovat

LIDL

dnes jsem si přečetl zajímavost, že Lidl má postavit novou prodejnu ve Zdibech. Nějak nepochopím jak to, že tato vesnice prodejnu Lidlu mít bude, a daleko větší Odolka dodnes nemá nic! Za všechny ty roky jste se tu vymlouvali že jsme moc blízko Praze (Zdiby jsou blíž), že tady není velká nákupní síla (Odolka má víc obyvatel než Zdiby) a podobně. Holt je ve Zdibech asi schopnější vedení než u nás na Odolce. Jaké výmluvy nám napíšete nyní? Jsem dost zvědavý

Autor: Petr Homolka | Přidáno: 8.6.2016 10:25 | Návštěvník: 5174 Reagovat

Re: LIDL

Dobrý den pane Homolko,
dovolte mě pokusit se ukojit Vaši zvědavost.Nevím sice které vedení považujete "za ty roky" méně schopné než to ve Zdibech,ale pravda je taková,že nikdo z obchodních řetězců doposud neprojevil(nebo nedotáhl) do konce zájem o postavení a provozování prodejny v našem městě.Jestliže Vás tato problematika zajímá a tím ,že píšete tak předpokládám,že ano,tak zajisté vite,že v současné době probíhají jednání s firmou provozující obchody Penny.Tato jednání se snad již podaří dotáhnout ke všeobecné spokojenosti a konečně dojde k ukojení hladu po supermarketu.
Přeji krásný den.
Jiří Gorecký

Autor: Jiří Gorecký | Přidáno: 8.6.2016 11:02 Reagovat

Re: Re: LIDL

Dobrý den pane Gorecký,

děkuji Vám za odpověď a doufám, že se to povede.
Předminulé vedení zde psalo o záměru Penny a Plusu, nic zde není. Minulé vedení nám tu psalo o záměru Tesca a Lidlu. Ani jeden zde nestojí. Nynější vedení píše o záměru nejprve Billy, nyní je z toho opět Penny. Takže za "méně schopné" považuji předminulé a minulé vedení a DOUFÁM že nynější vedení (včetně vás) se k nim nepřidá a obchod zde konečně bude.

Krásný den

Autor: Petr Homolka | Přidáno: 8.6.2016 11:35 | Návštěvník: 5174 Reagovat

Re: LIDL

Zdravím, jsem rád pane Homolko,že alespoň vy jste se zde dočkal odpovědi.Na tu moji ,zda paní starostka vždy odpověděla na každý email, který obdržela čekám marně. Co se týká prodejny Penny tak je s podivem, že město jedná se společností, která ji zastupuje, vesele si schvaluje v radě města kroky k tomu, aby Penny vyšla vstříc s pozemky, s parkovištěm a kdoví čím ještě, ale vážení, pozemek stále patří Lidlu! Takže město jedná s někým, kdo ještě ani nekoupil pozemek, hlavně, že už ví, kam přesune zeminu.

Autor: Zeman | Přidáno: 8.6.2016 13:18 | Návštěvník: 5167 Reagovat

Re: Re: LIDL

Já si prostě stále myslím, že za tím, že v Odolce není žádný supermarket, je ten pan Dvořák, který tam vlastní všechny obchody, i v Postřižíně, a který pravděpodobně nechce dopustit, aby tam taková konkurence pro jeho obchody vznikla. Možná jsem vedle jak ta jedle, ale všude vznikají Penny a Lidly a Billy a kdeco jako houby po dešti, jen v Odolce nemá nikdo zájem atd. Věšení bulíků na nos!!! Nevěřím tomu! Bude to jinak!!!

Autor: Jana Květoňová | Přidáno: 10.8.2016 10:22 Reagovat

Re: Re: LIDL

Dobrý den

Současné vedení města se chce vyhnout planým slibům, kterými se historie supermarketu v OV hemžila. Podnikáme všechny právní i jiné kroky, aby jsem vyšli záměrům supermarketů vstříc, to doufám nikomu nevadí, ale tím pravým důkazem o realizaci nechť je sama výstavba. Řetězce jsou soukromé společnosti a město je nemůže žádným právním postupem do výstavby tlačit. Dobrou zprávou je nabytí právní moci stavebního povolení pro společnost Penny.

S pozdravem

Tomáš Lohniský
místostarosta

Autor: Tomas Lohnisky | Přidáno: 8.9.2016 09:12 | Návštěvník: 5188 Reagovat

Re: Re: Re: LIDL

Dobrý den

Na pozemcích u ulice Ke Stadionu a U Kurtů byla dne 17.10.2016 zahájena výstavba supermarketu Penny. Dle stavitele je uvedení do provozu naplánované na Velikonoce 2017.

S pozdravem

Tomáš Lohniský
místostarosta

Autor: Tomas Lohnisky | Přidáno: 24.10.2016 11:50 | Návštěvník: 5190 Reagovat

Re: Re: Re: LIDL

Dobrý den

Na pozemcích u ulice Ke Stadionu a U Kurtů byla dne 17.10.2016 zahájena výstavba supermarketu Penny. Dle stavitele je uvedení do provozu naplánované na Velikonoce 2017.

S pozdravem

Tomáš Lohniský
místostarosta

Autor: Tomas Lohnisky | Přidáno: 24.10.2016 11:50 | Návštěvník: 5190 Reagovat

Re: LIDL

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli se také někomu stává v Odolene Vodě, že mu nechodí letáky. Sice jsem to nějak vyřešila přes https://www.letakomat.cz/lidl/, ale mám je radši papírové, poradí někdo co dělat?

Autor: Julie Tamarovská | Přidáno: 30.7.2017 11:30 | Návštěvník: 5222 Reagovat

Bar v ul. U Radnice, Stavební řížení č.j. STO-3363/2016 Vi, pozemek 2/12, Změna stavby

Vážení spoluobčané v ul. U Radnice,
máte poslední možnost uplatnit své připomínky, náměty, navrhnout nové důkazy, doplnit důkazy ve stavebním řízení č.j. STO-3363/2016 Vi nejpozději do 30.5.2016 u stavebního odboru v Odoleně Vodě. Jako účastník řízení s tímto nápadem developera nesouhlasím, protože přímo nad barem mám ložnici a soused dětský pokoj, nicméně developerovi je to jedno, protože potřebuje peníze.
Již v samotném půdorysu, který mi byl předložen je uvedeno slovo Bar a jsou tam zakresleny barové stoličky (viděli jste v kavárně snad barové stoličky?) Developer dal projektu sice krycí název kavárna, ale již samotný půdorys a samotné písemné prohlášení developera, že bude uvnitř a na předzahrádce nabízet každý den vína, koňak od 9-22 hod mluví sám za sebe.
Uvnitř je v plánu zakresleno 30 židlí a na stejně velké předzahrádce pak logicky dalších 30 židlí. Hluk z předzahrádky 60-70 dB je technicky nezastavitelný, takže naprosto znehodnocené nemovitosti v ul. u Radnice. Je zajímavé, že s tímto nápadem přišel developer až po 8 letech když prodal všechny byty v domě.
Připomíná mi to změnu pravidel uprostřed rozehrané hry. Je to jako kdybych se stal členem klubu házené Aero Odolena Voda a pak druhý den řekl, že tam už nebudeme hrát házenou, ale floorball.
Budete-li mít námitky k baru, tak je prosím uplatněte písemně u stavebního úřadu do 30.5.2016. Poté už s tím toho mnoho nezmůžete. Developer zmizí s penězi do Prahy a nový majitel baru v dobré víře bude servírovat alkohol plným proudem do 22. hod. Je zajímavé, že developer o svém záměru neřekl lidem před podpisem kupních smluv. Koupili byste si pak byt nad takovým barem? Asi byste museli dostat pořádnou slevu a špunty do uší... A za 6 měsíců z toho uděláme třeba diskotéku, proč ne?
S pozdravem
Svoboda

P.S. Pokud nejste rezidenti v ul. U Radnice, tak asi nemá smysl vstupovat do diskuse. Co tě nepálí, nehas říká staré přísloví. Vyžereme si to mi rezidenti v ul. U Radnice. Ale nesmějte se nám. Příště můžete být na řadě právě vy...

Autor: Jan Svoboda | Přidáno: 21.5.2016 17:28 Reagovat

Zamýšlený Bar s kavárnou v ul. U Radnice

Vážení pane architekte Lohniský, dozvídáme se, že přímo v naší ul. U Radnice mý být postaven bar s kavárnou s kapacitou 30 míst uvnitř a 30 míst na předzahrádce. Provoz je plánován každý den od 9 hod. do 22 hod. Podávat se budou alkoholické nápoje. Podle obch.rejstříku je majitelem neb. prostoru vlastník ze SRN, kterému bude asi úplně jedno, kdy budu chtít dávat spát své malé dítě. Zajímá mě Váš odborný názor jako architekta na tento křečovitý nápad developera vybudovat pod okny desítky rodin bar. V této ulici žijeme pokojně již 10 let a nyní má naše bydlení znehodnoceno hlučností hostů, prašností, zápachem a koncentrací osob, kteří se musí pravidelně posilovat alkoholem. Č. neb.prostoru je 510/100, adresa je ul. K Cukrovaru 510 a název projektu je CrepeCafé. (investorem je Glöckner Praha, spol. s r.o.)
Jaký je prosím Váš názor na tento nápad jako architekta a konečně i jako místostarosty našeho města. Zvítězí 40 rodin proti německému developerovi?
Hezký den, Říhová

Autor: Říhová | Přidáno: 2.1.2016 12:59 Reagovat

Re: Zamýšlený Bar s kavárnou v ul. U Radnice

Skvělé p. Říhová!!!!!!!!!!!! Co je jako špatného na kavárně???? Běžně jsou v kavárnách opilci, kteří vám budou řvát pod okny, obtěžovat vaše děti a z jejich smradu či alkoholickýcvh výparů jejich dechu a se budete chudáci vsichni bezmocně potácet po ulicích Vodolky. Víte vůbec, co znamená slovo kavárna????To není vinárna nebo pivnice....A co na to pan architekt? Na jeho místě bych Vás poslala do patřičných míst! Pořád si někdo stěžuje, že tu nic není a když má být, je to zase špatně. Na Vašem místě bych raději přestala navštěvovat všechny kavárny, ať je to kdekoli, abyste náhodou morálně i jinak neohrozila spoluobčany, hlavě děti!!!! Takový okávený člověk je pekelná hrozba pro všechny!!!!!!!! A že by měl být majitelem němec? A co třeba róm nebo muslim? Ať žije xenofobie, schizofrenie, netolerance a nenávist!!!!!!!!!!

Autor: Šmídová | Přidáno: 3.1.2016 02:57 | Návštěvník: 5146 Reagovat

Zamýšlený Bar s kavárnou v ul. U Radnice (pro paní Šmídovou)

Vážená paní Šmídová,
nevím odkud čerpáte své informace, ale půdorys jsem osobně viděla a je tam zakreslen cituji "bar" se 6 stoličkami. Projekt Crepé Café je postaven na vínech, prý zejména francouzských vínech. Takže vinárna. Kde? Nikoliv na náměstí, ale v obytné části a to každodenním provozem i na předzahrádce. Máte vůbec malé děti?
Za další není pravdou, že v Odolce nic není. 100m od tohoto bláznivého projektu je zavedená cukrárna, kde si můžete dát kvalitní kávu a koupit víno. Víno můžete koupit i na faře nebo ve sklípku. Sečteno a podtrženo má tu být něco, co to už je. Vsadím se, že v ul. U Radnice nebydlíte, že?
A buďte tak laskavá a přestaňte psát do svých příspěvků 10 vykřičníků - už to samo je výraz arogance k jinému názoru. Jestli chce někdo postavit na Odolce bar/kavárnu s předzahrádkou s výhledem do 3 činžáků, tak ne v klidné rezidenční části, ale na vhodnějším místě. To nemluvím o vzduchotechnice, která pojede celý boží den a bude hučet a hučet.
Ano majitel je ze SRN, takže bydlí stovky km od Odolky. To mu jde o to jenom shrábnout peníze a po nás potopa. Odbydlíme a protrpíme si to tu ale my. Vy asi ne, když v ul. U Radnice ani nebydlíte.
Říhová

Autor: Říhová | Přidáno: 3.1.2016 07:55 Reagovat

Re: Zamýšlený Bar s kavárnou v ul. U Radnice

Dobrý den

Jako architekt si o kavárně či vinárně v centru města myslím, že je to záměr pozitivní, tak zvaně městotvorný. Odolena Voda se potýká se statusem noclehárny a občanská vybavenost je to, co oživuje ulice a pomáhá stmelovat komunitu.

Jako místostarosta si pak myslím, že pokud budou dodrženy všechny patřičné normy a zachován veřejný pořádek, je záměr kavárny či vinárny bezkonfliktní. Ve městě máme několik restaurací a krom hluku z rockových koncertů, které v kavárně neočekávám, neevidujeme v současné době oficiální stížnosti na rušení nočního klidu.

S pozdravem

Tomáš Lohniský

Autor: Tomas Lohnisky | Přidáno: 6.1.2016 16:28 | Návštěvník: 5151 Reagovat

Zamýšlený Bar s kavárnou v ul. U Radnice (pro pana Lohniského)

Dobrý den pane architekte Lohniský,

vinárna s předzahrádkou do centra města by se daleko lépe hodila na Dolní náměstí. Developer to postaví s předzahrádkou pod ložnice a dětské pokoje 40 bytů. Navíc zjišťuji, že Glöckner Praha, spol. s r.o. poskytuje našemu městu pravidelné štědré finanční dary viz: http://www.odolenavoda.cz/cs/firmy-a-sluzby/sponzori/

Zde se obávám, že zájmy občanů a dětí v ul. U Radnice ustoupí finančním zájmům a město bude raději na straně developera ze SRN, které posílá městu finanční dary.

Odbydlet a odtrpět si to budeme muset však my. Bohužel zde máme střet zájmu.
Kdo zvítězí? Štědré finanční dary developera anebo 40 obyčejných rodin?

Přeji Vám pane Lohniský, aby jste rozhodoval nestranně. Ještě na Vás znovu apeluji, abyste takový projekt vinárny s předzahrádkou přesunul jinam například na náměstí nikoliv do rezidenční čtvrti. Doufám, že finanční dary developera neovlivní rozhodování města. Copak se dá opravdu dnes vše koupit penězi?

S pozdravem Říhová

Autor: Říhová | Přidáno: 6.1.2016 18:56 Reagovat

Re: Zamýšlený Bar s kavárnou v ul. U Radnice (pro pana Lohniského)

Dobrý den

Dovolte mi,abych s vámi nesouhlasil. Ulice U Radnice je na dohled náměstí, je to centrum města a kavárna či vinárna je zde na místě.

Vaš informace o finančních darech se nezakládá na pravdě, Glockner dal dar městu jeden a to v době kdy se Panské terasy stavěly. V té době jsem já na radnici ještě neseděl a ani to neplánoval. A prosím, aby jste si uvědomila, že pokud tvrdíte, že si developer u nás kupuje souhlas se záměrem, jsou vaše výroky hraničící s nařčením z korupčního jednání.

O tom, kde si který podnikatel otevře svůj podnik, nerozhoduje město, to šlo možná za totalitního režimu. Pokud záměr není v rozporu s územním plánem a dodrží veškeré hygienické limity nemůžeme mu ze zákona klást jakékoliv překážky.

Jestli vás mohu poprosit, zanechte těchto veřejných nepodložených útoků a přihlašte se jako účastník do řízení, kde budeme vaše námitky či připomínky řešit.

S pozdravem

Tomáš Lohniský

Autor: Tomas Lohnisky | Přidáno: 7.1.2016 11:34 | Návštěvník: 5151 Reagovat

Re: Zamýšlený Bar s kavárnou v ul. U Radnice

Vážená paní Říhová, přeji Vám, aby kompetentní osoby měli pro Vaše obavy ( z průvodních jevů doprovázejících provozovny, ve kterých je podáván alkohol ) větší pochopení než paní Šmídová.

Smejkalová

Autor: Marie Smejkalová | Přidáno: 6.1.2016 18:17 Reagovat

Re: Re: Zamýšlený Bar s kavárnou v ul. U Radnice

Ahoj Maruško

Které kompetentní osoby máš na mysli? Určitě to asi bude Krajská hygienická stanice či Hasičský záchranný sbor, nikdo jiný v této kauze asi své kompetence neuplatní. Pokud by jsme se totiž měli na radnici zabývat průvodními jevy kolem obchodů s alkoholem, tak nám asi nezbude nic jiného než prohibice.

Tomáš

Autor: Tomas Lohnisky | Přidáno: 7.1.2016 11:40 | Návštěvník: 5151 Reagovat

Re: Zamýšlený Bar s kavárnou v ul. U Radnice (pro paní Smejkalovou)

Děkuji paní Smejkalová,
jsem ráda, že ve městě máme někoho, kdo pochopil oč tu jde.
Na druhou stranu se zde vyjadřují osoby, které bydlí 300m od vinárny, anebo přímo na Horním náměstí. Jejich logika je následující: Nebude-li vinárna pod mou ložnicí, ale pod ložnicí souseda, tak nám to nevadí a vinárnu chceme.
Takže pokud bude hořet stodola, tak je to v pořádku pokud je to sousedova stodola a ne stodola z našeho gruntu.
Oč tu jde je to, že si někde v klidu bydlíte 10 let a pak Vám pod Vaším dětským pokojem a ložnicí postaví předzahrádku pro 30 lidí, kteří dostanou každý den poslední lahvinku vína ve 22 hod a ještě ve 22:30 se budou jistě tiše bavit, určitě se nebudou hlasitě smát a alkohol na nich nenechá žádné příznaky opilosti.
Vinárnu máte již nad cukrárnou. Cukrárna je již vybavena lépe než luxusní kavárna. Takže zde postavíme něco, co už tu roky máme a nepotřebujeme. Logika. Vidím, že se zde nevyjadřují lidé z ulice U Radnice, ale lidé z opačného konce města. Ono to totiž nebude pod ložnicí developera ani pana Lohniského, tak proč to řešit? Paní Bínové bych tu vinárnu s předzahrádkou postavila pod ložnici a pak bych se jí po 14 dnech provozu zeptala, zda to vidí pozitivně.
Mimochodem Kebab se zde nedokončil proto, že to byla stavba načerno bez stanoviska hygieniků.
Krásný den
Říhová

Autor: Říhová | Přidáno: 13.1.2016 20:24 Reagovat

Re: Re: Zamýšlený Bar s kavárnou v ul. U Radnice (pro paní Smejkalovou)

Dobrý den paní Říhová (ne Jano:o), pokud jste chtěla slyšet jen názory lidí z ulice U Radnice měla jste to napsat v příspěvku, domnívám se, že toto jsou diskusní stránky města Odolena Voda, a jako každý občan mám právo zde říci svůj názor, i když není totožný s Vaším. s pozdravem Bínová

Autor: Alena Bínová | Přidáno: 14.1.2016 15:45 Reagovat

Re: Zamýšlený Bar s kavárnou v ul. U Radnice

Dobrý den všem,
nemohu nereagovat na příspěvek a názor pí. Říhové. Ráda bych v první řadě poprosila pí. Říhovou, aby se představovala celým jménem, jako všichni ostatní. Vyhneme se tak nejasnostem v identitě autora příspěvku.
Ohledně samotného návrhu projektu kavárny. Myslím si, že je to dobrý plán. Je potřeba mít místa, kde se lidé mohou potkávat a trávit společně čas. Kde jinde by mělo být místo ke společnému setkávání přátel a rodin než v centru města? Navíc takováto kavárna v OV úplně chybí.
Jana Říhová

Autor: Jana Říhová | Přidáno: 12.1.2016 13:56 | Návštěvník: 5152 Reagovat

Re: Zamýšlený Bar s kavárnou v ul. U Radnice

Dobrý den,
chápu, že máte obavy z narušení Vašeho domovního klidu, ale pokud budeme všichni vystupovat takto negativně, v našem městě nebude nikdy lepší vybavenost. Bydlím zde více jak dvacet let, a konečně by tu človek rád přivítal kavárnu či vinárnu v pěkném prostředí, projekty už tu byly např. Kebab bistro, ale z nějakého důvodu, možná podobnému strachu se neotevřelo. s pozdravem Bínová

Autor: Alena Bínová | Přidáno: 12.1.2016 15:00 Reagovat

Supermarket

Paní starostko, proč tady lidem neodpovíte na dotaz ze 14.4.2016 (!!!), jak to vypadá s výstavbou supermarketu v Odoleně Vodě. Na setkání s důchodci jste slibovala, že bude obchoďák stát do konce roku, ale kterého, že? Lidem se vyhýbáte, občané o vaší práci nic nevědí a odpovědi na dotazy v této diskusi se také nedočkají. Prý vaše pozice na radnici není dobrá, nedokázala jste ani usměrnit průběh zastupitelstva a projevy křiku a bouchání do stolu a tím, že nebudete komunikovat s občany, tím si voliče nezískáte.

Autor: Zeman | Přidáno: 5.5.2016 13:10 | Návštěvník: 5167 Reagovat

Re: Supermarket

Dobrý den

Paní starostka jednání zastupitelstva vedle přesně podle jednacího řádu, to že bývalý pan starosta a senátor neuposlechl její výzvy, když mu bylo odebráno slovo, je ukázkou nerespektování a nezdvořilosti a nelze se divit, že mu muselo být slovo odebráno rázným výstupem jednoho z městských radních a připomínám, že nevulgárním výstupem. Pokud nebudou občané respektovat pravidla jednání, mohou být vyvedeni. Myslím, že je lepší bouchnutí do stolu, než než fyzická síla.

Co se týče výstavby supermarketu, paní starostka v klubu seniorů uvedla předpokládaný termín výstavby. Jestli bude zrealizován či ne nyní neovlivníme, záležitost je zcela v rukou stavebníka. Pokud vidíte v naší práci rezervy, prosím, aby jste byl konkrétní a neváhal nás kontaktovat.

S pozdravem

Tomáš Lohniský

Místostarosta

Autor: Tomas Lohnisky | Přidáno: 10.5.2016 16:28 | Návštěvník: 5168 Reagovat

Re: Re: Supermarket

Vážený pane místostarosto,
panu Nedomovi bývá slovo neustále bráno nebo je přerušován na rozdíl od jiných diskutujících. Na jeho podnětné připomínky nikdo nebere zřetel. Já mám ještě v paměti Vaše nekonečné vykřikování a osočování z doby, kdy jste ještě nebyl v zastupitelstvu, v době mého starostování. A nepamatuji se, že bych já, nebo kdokoliv ze zastupitelů, reagoval boucháním do stolu, dokonce se ani nikdo neoháněl jednacím řádem. A vyhrožovat vyvedením?! no to snad ne!
Eva Odehnalová

Autor: Eva Odehnalová | Přidáno: 11.5.2016 13:26 Reagovat

Re: Re: Re: Supermarket

Dobrý den,
paní starostka na začátku jednání ZM upozornila, že dle jednacího řádu se má každý možnost vyjádřit k jedné věci 2x po dobu dvou minut. To že to pan Nedoma dlouhodobě nerespektuje je fakt a ne každý jeho příspěvky považuje za podnětné.
To že radní bouchl do stolu sice není úplně vhodné chování, ale vzhledem k tomu, že p. Nedoma svými výroky urazil a osočil z podvodu nejen radní města, ale de facto pracovníky celého úřadu (viz zvukový záznam), je toto bouchnutí do stolu celkem pochopitelné. Jsme jen lidé a nikdo nemá právo někoho urážet tímto způsobem, na základě domněnek a nepodložených informací a ještě veřejně.
M.Lohniská

Autor: Mgr. Monika Lohniská | Přidáno: 11.5.2016 17:46 | Návštěvník: 5169 Reagovat

Re: Re: Supermarket

Může občanům paní starostka vysvětlit, proč za ní odpovídá a vystupuje stále pan místostarosta, nebo pak radní Koubek? Pokud nemáte paní starostko zájem komunikovat s občany, tak si buď obstarejte tiskového mluvčího, nebo potom asi zvažte své setrvání ve funkci. Občané vás zvolili, občané vás platí, tak by se slušelo s nimi komunikovat stejně jako předešlé paní starostky.

Autor: Zeman | Přidáno: 12.5.2016 14:22 | Návštěvník: 5167 Reagovat

Supermarket

Dobrý den pane Zemane, na Váš dotaz ze 14.4. jsem neodpověděla, protože jsem ho na stránkách diskuse přehlédla.Na upomínku reaguji nyní, bohužel nejsem první, kdo Vám odpovídá..K supermarketu sděluji následující: OSM vydalo investorovi veškerá požadovaná vyjádření, aby mohl bez zbytečných prodlev v procesu získat stavební povolení. V současné době odbor pracuje na finálním návrhu smluv a to kupní a smlouvě o zřízení služebnosti uložení inženýrských sítí. Dle informace z 11.5. 2016 zatím investor nepožádal ani o územní rozhodnutí ani o stavební povolení. Vše je nyní v rukou investora, který při jednání v prosinci hovořil o otevření prodejny počátkem prosince 2016. V další části odpovědi bych spíš dala otázky- Kterým lidem se vyhýbám Jak to myslíte? Je někdo, kdo mne požádal o schůzku a já ho odmítla?

Autor: Hana Plecitá | Přidáno: 16.5.2016 09:05 | Návštěvník: 5170 Reagovat

Supermarket pokračování v odpovědi

Poprosím Vás do budoucna, pokud budete mít konkrétní dotaz, napište mi na email, který je volně přístupný na stránkách města nebo mi zavolejte. Telefon najdete opět na stránkách. K jednání zastupitelstva Vám mohu za sebe sdělit toto: Každý člověk má nějaké emoce a po šestihodinovém jednání může nepřiměřeně reagovat na projev druhého člověka.
děkuji

Autor: Hana Plecitá | Přidáno: 16.5.2016 09:15 | Návštěvník: 5170 Reagovat

Re: Supermarket pokračování v odpovědi

Ano, každý může po dlouhém jednání nepřiměřeně reagovat, ale od toho je předsedající, který jednání vede, aby usměrnil takovéto "emotivní" projevy typu řevu a bouchání do stolu a toho se od vás nikdo nedočkal. Je s podivem, že se de facto zastáváte takového nepřípustného chování pana radního a nijak nereagujete na pana místostarostu, který zde píše o vyvádění občana (který si dovolil vás kritizovat) z jednání zastupitelstva. Nevím, kdo z těch dvou (bývalý senátor x současný radní) byl zralejší na vyvedení z místnosti. A na zbytek odpovím také otázkou: má cenu vám psát? Opravdu jste VŽDY odpověděla na emaily, které jste ve své funkci dostala?

Autor: Zeman | Přidáno: 18.5.2016 12:34 | Návštěvník: 5167 Reagovat

Obchoďák a další plány?

Dobrý den, paní starostko!

Chtěla jsem se zeptat, jestli se teď něco "pohne kupředu", jestli máte v úmyslu udělat něco s tím, aby konečně i na Vodolce byl nějaký obchoďák a nemuselo se jezdit do Prahy, nebo vůbec jaké máte plány do budoucna, nic o tom nevím, asi je to moje chyba, ale pokud odpovíte, bude to fajn jistě i pro spoustu mých spoluobčanů.
Děkuji.

Autor: Zdena Knapková | Přidáno: 24.11.2015 10:39 Reagovat

Re: Obchoďák a další plány?

Dobrý den

Předpokládám, že obchoďákem mylsíte supermarket (SM), obchodní domy jako takové nejosu pro město naší velikosti rentabilní. V současné době se o výstavbu SM pokouší Penny a Billa, ostatní o OV nemají zájem ( TESCO i Lidl od záměrů upustili). Město oba záměry podporuje a jejich realizace je závislá na soukromých majitelých pozemků. Jestli se dohodnou, může SM v OV výrůst v horizontu 1 - 2 let.

S pozdravem

Tomáš Lohniský, místostarosta

Autor: Tomas Lohnisky | Přidáno: 11.12.2015 19:11 | Návštěvník: 5142 Reagovat

Re: Re: Obchoďák a další plány?

Tak to je docela skvělé, řekla bych, i když nerada bych to zakřikla! Hlavně Pennymarket bych ráda uvítala. Ale obojí bude dobré! Jen když bude!!! :-)

Autor: Jana Květoňová | Přidáno: 6.1.2016 14:08 | Návštěvník: 5150 Reagovat

Re: Re: Obchoďák a další plány?

Dobrý den, jsou nějaké novinky s výstavbou supermarketu v O.V.? Díky.

Autor: Zeman | Přidáno: 14.4.2016 10:39 | Návštěvník: 5160 Reagovat

obchod

Dobry den,

tak sem se snazil prelouskat neco tady na foru o tom jestli v Odolce bude treba lidl nebo tesco nebo neco takoveho. Budu se na Odolku stehovat uz co nevidet a uvital bych tam mimo existujici supermarkety i neco vetsiho. Docetl sem se o zamerech lidlu i tesca prej mneli i stavebne povoleni nebo tak neco. Nevi nahodou nekto jakym smerem se to vyviji? Diky.

Autor: Andrej Masaryk | Přidáno: 19.10.2015 10:39 | Návštěvník: 5140 Reagovat

Re: obchod

Ono se tady někdy něco vyvíjí?! :-)
Stačí se podívat na ten Kebab na Dolním náměstí, který už BRZO, od června 2015, otevře!!! :-)

Autor: Zdena Knapková | Přidáno: 24.11.2015 10:24 Reagovat

Vánoční trhy

Četla jsem tuto diskuzi před vánočními trhy, ale nechtěla jsem se zapojovat, jelikož jsem nechápala, proč bylo spousta lidí proti tomu, aby se konali na Dolním náměstí, říkala jsem si, že to bude milá změna. Bohužel však nemůžu říct, že to byla milá změna spíše naopak.
Musím říct, že vánoční atmosféra na Dolním náměstí nebyla téměř žádná, ani odkud hrající koledy to nezachránili.
Různorodé stánky včetně toho s balónky připomínali spíše pouť než vánoční trhy. Myšlenka, dát stánky co nejblíže k sobě jistě nebyla špatná – vypadalo to plněji, avšak pohyb s kočárkem byl značně ztížen, jelikož když se na každé straně stánků někdo zastavil, nebylo možné s kočárkem projít.
Na Horním náměstí se mě a mým dětem vždy líbil živý betlém, ten jsem na Dolním náměstí bohužel postrádala a i vánoční stromek uprostřed dění je mnohem hezčí než ten odstrčený na Dolním náměstí.
Doufám, že pokus uspořádat vánoční trhy na Dolním náměstí zůstane pouze letošní pokus a příští rok se budeme moc těšit opět na vánoční trhy na Horním náměstí, včetně živého betléma, vánočního stromku uprostřed trhů a možnosti pohybovat se lépe s kočárkem.

Autor: Hana Fialkova | Přidáno: 18.12.2014 14:55 Reagovat

Re: Vánoční trhy

A mně se to líbilo. Pokud vám stánky připomínaly pouť, nevím, jestli by to nahoře bylo jiné. To je asi problém stánků a ne místa. Viděla jsem tam bez problémů projet i kočárek s dvojčaty. Nepreferuji ani to ani to náměstí, ale ani nekritizuji. Výstava byla fajn, potkala jsem spoustu známých se kterými bych se možná v podloubích minula. Mě se právě líbilo to, že to bylo komorní. Holt kdo chce psa bít... proč hledat pozitiva, když můžu kritizovat. A co třeba příští rok pomoct s organizací, aby to teda bylo dokonalé? Obdivuji všechny, co tu něco pro lidi dělají a nenechají se odradit podobnými remcaly a kritiky. Všem za to děkuji a držím palce. A nenechte se otrávit.
Přeji všem hezké svátky
Ela J.

Autor: Ela Janů | Přidáno: 19.12.2014 13:10 | Návštěvník: 5029 Reagovat

Re: Re: Vánoční trhy

Myslím, že každý má právo vyjádřit svůj názor od toho je diskuze. Tak jako Vy vyjadřujete svůj tak já zase svůj. Jestli se Vám to nelíbí tak Vás nikdo nenutí to číst. Ani jsem netvrdila, že by na Horním náměstí vypadali stánky jinak, jen by to možná nebylo tak nápadné, protože by nebyli tak namáčknuté na sebe.
Je možné, že jste trhy navštívila v době, kdy tam nebylo tolik lidí, a tudíž nebyl problém projet i s kočárkem pro dvojčata, já jsem problém projet měla a nebyla jsem jediná.

Autor: Hana Fialkova | Přidáno: 19.12.2014 22:56 Reagovat

Re: Vánoční trhy

A mě se to líbilo a doufám, že Vánoční trhy na Dolním náměstí budou pokračovat :)
A organizátorům patří poděkování za hodiny a hodiny organizace celé akce, která se povedla :) Děkujeme.

Autor: Jan Svoboda | Přidáno: 20.12.2014 08:33 Reagovat

Re: Re: Vánoční trhy

A mně se zase líbí víc když jsou na Horním náměstí a doufám, že se příští rok budou konat zase tam.

Autor: Jana Sablikova | Přidáno: 20.12.2014 12:33 Reagovat

Vanoční trhy

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, jak to bude letos s vánočním trhem na Vodolce. Dle informací v Odolenu a usnesení rady města, se budou konat na Horním náměstí jako každý rok, ovšem je slyšet čím dál tím víc fámu, že by se měli konat na Dolním náměstí. U odkazu na Vánoční trhy se zobrazuje pouze datum a čas (čas je uvedený jiný než v usnesení rady města). Prosím tedy o informaci, kde a v jaký čas se budou vánoční trhy konat, zda se lze spolehnout na „oficiální“ informace nebo fámy které se šíří…

Autor: Jarmila Vořechová | Přidáno: 19.11.2014 11:25 Reagovat

Re: Vanoční trhy

Dobrý den,
vánoční trhy se letos skutečně budou konat na Dolním náměstí, protože budou spojeny s výstavou vánočních pohlednic a ozdob na tvrzi a hlídáním dětí v centru Stonožka. Místo konání trhů jsme v žádosti směřované minulé radě města nespecifikovali, protože jsme ještě neměli dostatek informací o tom, zda to bude na Dolním náměstí možné. Rada však schválila bez konzultace s námi Horní náměstí, jak bylo zvykem dříve. Také nám schválila jiný čas konání od 12.00 do 20.00 hod, který je pro trhovce naprosto nevyhovující, přestože jsme žádali o konání v klasickém čase 10.00 do 18.00 hod. V Odolenu proto byly uveřejněny informace, které neodpovídají skutečnosti. Věřím, že místo konání trhů nebude mít na jejich průběh vliv a výstava na tvrzi bude jejich příjemným zpestřením.
Monika Lohniská

Autor: Mgr. Monika Lohniská | Přidáno: 20.11.2014 22:43 | Návštěvník: 5029 Reagovat

Re: Re: Vanoční trhy

Rád bych se zeptal, co k tomu novou Radu město vedlo, měnit „tradici“ Vánočních trhů na Horním náměstí, který asi každý Vodolák považuje za střed města. Nehledě na nemalé peníze, které se investovaly do revitalizace Horního náměstí včetně elektrických přípojek, které jsem si myslel (a né jen já), že se instalovali právě na akce, jako jsou mimo jiné Vánoční trhy.
Budou se další nemalé peníze investovat do elektrických přípojek na Dolním náměstí? Jak všichni víme, bylo právě osvětlení problém při pivních slavností – podotýkám, že tyto se konali v jiné roční období ve kterém je denní světlo mnohem déle než je tomu v zimním období.
Dále by mě zajímalo, jak to bude v případě nepříznivého počasí (podobné tomu které se odehrávalo jestli si pamatuji dobře před 3 lety – bylo větrno a pršelo - a stánkaři a návštěvníci měli možnost se „schovat“ v prostorách podloubí, ale Vánoční trhy mohli pokračovat. Dále je přímo v centru děje krásná „nová“ Restaurace Bodlák, ve které je možnost se jít občerstvit a ohřát v případě, že člověk není příznivcem stánkařského stravování. Také bylo možné tuto restauraci navštívit v případě nutnosti vyhledání WC, jak toto bude řešeno na Dolním náměstí?

Autor: Mraz | Přidáno: 21.11.2014 10:49 Reagovat

Re: Re: Re: Vanoční trhy

Dobrý den,
Co se týče nové Rady města, požádali jsme ji za naši komisi, která trhy organizuje o změnu místa konání a jsme velice rádi, že nám vyjdou vstříc. Komise jsou poradním orgánem Rady města a mělo by zde docházet ke vzájemné spolupráci, nikoli k boji. Pokud vím, Vodolka má centra a náměstí dvě a těžko jedno upřednostňovat před druhým. Vždyť i dole žije spousta rodin. Nikdo přece neříká, že trhy na Dolním náměstí budou navždy. Můžeme to třeba střídat. Někdo upřednostní restauraci Bodlák jiný zase možnost hlídání dětí s dílničkou ve Stonožce. Věřte, že kdybychom neměli zjištěno, že připojení stánkařů k elektřině bude možné (i bez instalace nových přípojek) tak bychom se do toho nepouštěli. Navíc i přes to, že v podloubí nové přípojky byly už vloni, nezabránili jsme výpadkům proudu. Co se týče zastřešení, tak prodávající, kteří nemají vlastní stánek budou mít dispozici městské stany, které budou jednotně osvětleny. V případě větrného počasí naopak budou mít větší komfort, protože většina stanů má bočnice proti větru, což v podloubí není. Co se týče přístřešku pro lidi, nejsme snad z cukru a já osobně neznám tržiště, které by bylo zastřešeno jako naše podloubí. Mají snad návštěvníci trhů např. v Praze na Václavském náměstí, v Drážďanech nebo ve Vídni podloubí nebo zastřešení pro nakupující? Nemají a jistě to neubírá na jejich kvalitě. Místo Bodláku mohou lidé navštívit blízkou cukrárnu nebo restauraci Dobré časy. WC bude zajištěno mobilní. Vím, že každá změna a vytržení ze „zajetých“ zvyků může být pro některé lidi nepříjemné, ale nehledejme zbytečně dopředu problémy a chyby, dokud ještě nenastaly. Může se stát, že trhy na Dolním náměstí nedopadnou dobře a pak se tedy vrátíme zpět k tomu, jak to bylo dříve a budeme si sypat popel na hlavu. Jak jsem již psala, věřím, že změna místa neubere na jejich kvalitě a např. výstava pohledů a ozdob na tvrzi bude příjemným zpestřením.
M. Lohniská

Autor: Mgr. Monika Lohniská | Přidáno: 21.11.2014 13:34 | Návštěvník: 5029 Reagovat

Re: Vanoční trhy pro pana Mráze

Dobrý den pane Mráz,
musím s Vámi nesouhlasit, jako Vodolák "Horní náměstí" za střed města nepovažuji. Dolní náměstí je daleko krásnější, zvláště pak s vánočním stromem a nočním osvětlením kostela sv. Klimenta. To bude konečně ten pravý advent. Je tu městský úřad, pošta, super cukrárna otevřená 7 dní v týdnu, další obchody, dvě večerky, sklípek a Dobré časy. Jsem rád, že se na Dolním náměstí konaly i pivní slavnosti a že zde budou i vánoční trhy. Chválím novou radu města, která dělá něco pro lidi a výsledky začínají být vidět. Konečně nám tady bude město fungovat i bez ODS a ČSSD :)
Jan Svoboda z Dolního náměstí

Autor: Jan Svoboda | Přidáno: 21.11.2014 19:46 Reagovat

Re: Re: Vanoční trhy pro pana Mráze

Dobrý večer,
Jako Vodolák musím přiznat, že Dolní i Horní náměstí mají od krásy (pro můj vkus) poměrně daleko, nic méně například tvrz považuji pro zatím jako chátrající budovu. Sice je hezké, že na Dolním náměstí je pošta – tu jistě spousta lidí o Vánoční trhy využije přesně tak jako spousta lidí navštíví úřad – předpokládám, že budou mít změnu úředních hodin.
A chcete říct, že na Horním náměstí žádné další obchody ani večerky nejsou? I na Horním náměstí je cukrárna otevřena 7 dní v týdnu – tím ovšem nechci říct, že tuto preferuji.
Myslím ovšem, že zejména pro starší občané ať už z Vodolky, Dolínku či Čenkova (myslím, že jich zde bydlí mnohem víc než na Dolní Vodolce a zvlášt v nových domech v lokalitě Za Humny atd. budou trhy na Dolním náměstí „nedostupné“. Budete se divit, ale nejsem příznivcem ani ODS ani ČSSD, ale zda výsledky nové rady města začínají být vidět, bych neposuzoval po tak krátké době…

Autor: Mraz | Přidáno: 21.11.2014 21:21 Reagovat

Re: Re: Vanoční trhy pro pana Mráze

Dobrý den,
musím absolutně souhlasit s panem Svobodou není hezčího náměstí než Dolní. Už ta tvrz je nádherná zvláště ty dominantní plakáty vyvěšené na zdech . Pak také to nádherné maskování zrezivělých vrat. Dále jsou krásné zbytky statku ohrazené drátěným plotem. Nádherné jsou i autobusové zastávky , které jsou dominantou každého pěkného náměstí. Pravda je ,že krásu kazí nově opravená cukrárna. Dalším krásným zákoutím je postkomunistická samoobsluha. Parkoviště po všech stranách náměstí jsou v perfektním stavu a dobře udržovaná. Také jsem zastáncem novot. Proč to dělat jako to je na každém vánočním trhu. Jako vánoční strom ve středu dění vánočních trhů. Postavit okolo ohradu pro zvířata (např. ovce)nebo betlém a tím navodit vánoční atmosféru je zbytečné. To mají všude v Praze ,Mnichově ve Vídni ,ale co určitě nemají klub Stonožka , kde si můžete v klidu odložit děti , které jsou přes týden ve škole , školce a družině , tak aby neztratily rytmus a nebyli na vzduchu. Je to super nápad .Proč dětem ukazovat rozsvícený stromeček je absolutně zbytečné. Tady je taky vánoční strom a naopak má jednu zvláštnost . Je poměrně blízko silnice a jeho návštěva může být spojena s adrenalinem .Další novotou je vánoční trh blízko hlavní silnice ideální poloha tomu se nedá nic vytknout. Jen mi tam moc nesedí ta výstava a osvícený kostel nějak moc se vymyká celé té vánoční atmosféře, která je tu nastolena. Taky chválím novou radu dělají vše pro svoje zastupitele............

Autor: František Srnec | Přidáno: 23.11.2014 13:39 Reagovat

Re: Re: Re: Vanoční trhy pro pana Mráze

Pane Srnec,
jestli máte potřebu někoho kritizovat, směřujte prosím kritiku na naši komisi, která trhy organizuje nikoli Radě města. Jistě máte představu, kolik peněz a času stojí oprava objektu jako je tvrz a zvládl byste rekonstrukci lépe a rychleji. Také jistě víte kolik času a peněz stojí jednotlivé členy příprava vánočních trhů a nejlépe víte kde a jak mají být uspořádány. (prázdné náměstí se stromem a stánky schovanými v podloubí se nemusí zdát každému ideální). Budeme velice rádi, když se příští rok organizace trhů ujmete, nebo alespoň přiložíte ruku k dílu, protože to popravdě nikdo vzhledem k náročnosti příprav dělat nechce. Kritizovat a hledat chyby, zvláště když ještě nic neproběhlo, umí každý. Uvítáme jakoukoli spolupráci s Vaší strany a věřím že jistě s Vaší pomocí dosáhneme dokonalosti.
Monika Lohniská

Autor: Mgr. Monika Lohniská | Přidáno: 23.11.2014 20:19 | Návštěvník: 5029 Reagovat

Re: Re: Re: Re: Vanoční trhy pro pana Mráze

Dobrý večer,
myslím, že nikdo nemá představu, že stánky budou schovány v podloubí ale ta možnost v případě deštivého počasí tu je, což si myslím, že je velkou výhodou a to i přesto, že bydlím na dolní vodolce a musím absolvovat delší cestu. Samozřejmě, že nejsme z cukru, ale v případě deštivého počasí si jistě spousta lidí rozmyslí, zda vánoční trhy navštívit či nikoliv, ovšem když budou vědět, že se budou moci před deštěm schovat myslím, že spíše půjdou, než když ta možnost nebude. Ovšem srovnávání vodolských vánočních trhů s pražskými či německými či rakouskými mi přijdou trochu přitažené za vlasy – samozřejmě, že tam nemají podloubí, kde se mohou schovat, ale také tam vánoční trhy netrvají pouze jeden den a tudíž lidé mohou svou návštěvu v případě deštivého počasí odsunout na jiný den. Nechci kritizovat něco, co ještě neproběhlo, ale obávám se trochu toho, že vánoční trhy na dolním náměstí dopadnou podobně jako pivní slavnosti – sama jsem je navštívila a tato lokalita mě absolutně nenadchla a i od ostatních známých, které je navštívili, jsem slyšela spíše ten negativní ohlas než ten pozitivní.

Autor: Jana Sablikova | Přidáno: 23.11.2014 22:47 Reagovat

Re: Re: Re: Re: Re: Vanoční trhy pro pana Mráze

Zase to typické vodolské maloměšťáctví!!! Jsem tu pár let a nevycházím z údivu. Tohle je fakt unikum.
To nemáte sakra nic jiného na práci než se pořád v něčem šťourat a kritizovat? Buďte rádi, že tu nějaké trhy jsou, taky to může dopadnout tak, že to tu nebude chtít nikdo dělat, kvůli podobným stěžovatelům. Pivní slavnosti byly super a já zase neznám nikoho, komu by se nelíbily. Jestlii bude pršet, máte snad deštník nebo pláštěnku a předpokládám, že tam nehodláte strávit celý den. Když si objednáte zájezd třeba do Vídně, tak si objednáváte i počasí nebo nejedete? web by měl sloužit k řešení důležitých věcí a ne k šťourání stále nespokojených remcalů!!
Ela

Autor: Ela Janů | Přidáno: 23.11.2014 23:42 | Návštěvník: 5029 Reagovat

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vanoční trhy pro pana Mráze

Dobrý den všem diskutujícím. Ráda bych upozornila, že Odolena Voda není jen Horní náměstí, ale také Dolní náměstí, Dolínek a Čenkov.
Proč nedopřát každému místu, aby si užilo své chvíle slávy? Ano, několik let se vánoční trhy konaly na Horním náměstí. Myslím si, že je čas na změnu. Poznat zase něco jiného, jiné kouty Vodolky.
Bude to spravedlivé pro všechny - Horňáky, Dolňáky, Dolíňáky a Čenkováky - všichni jsme jedno Město.
Změna je život a každé vybočení ze zajetých kolejí vždy věcem spíš prospělo.
Takže přijďte se podívat a trochu nadýchat vánoční atmosféru - v klidu a pohodě.
A příští rok se budeme možná těšit na trhy v Dolínku. Proč ne? ;o))

Autor: Ivana Pirná | Přidáno: 24.11.2014 14:04 Reagovat

Vánoční trhy

Protože už je "po" tak jen podotek - trhy jsem navštivila dopoledne i odpoledne, tj. za různého provozu. Dopoledne to šlo, odpo už měly kočárky problém. A krom toho se mi zdá, že podloubí na Horním náměstí nesloužilo při nepřízni počasí jen prodejcům, ale, a to asi hlavně, nakupujícím. Osobně je mi to jinak celkem buřť, kde trhy jsou, ale oddělit vánoční strom a trhy mi nepřijde rozumné. A k v diskusi zmíněným dalším částem Odolky - Dolínku a Čenkovu a možnosti trhů tamtéž. Skvělý nápad. Doufám, že se Praha inspiruje a konečně přestane stavět vánoční strom na Staromáku, ale umístí ho před obchoďák na Lužinách (například). A když jsme taková polis, tak bych se neomezovala jen na vánoční trhy. Jsem rozhodně pro to, aby v Čenkově a Dolínku byla taky pobočka pošty a možná i detašované pracoviště úřadu (což vzhledem k záběru pošty může brzy jedno být, ale to je zase jiná kapitola).

Autor: Zuzana Průchová | Přidáno: 29.12.2014 01:39 Reagovat

Re: Vanoční trhy pro pana Mráze aneb když je bramborak moc bramborovej

Moc zdravím všechny diskutující ohledně vánočních trhů. Jsem novou členkou v komisi pro volnočasové aktivity, a tak jsem se rozhodla přidat do této diskuze. Musím se přiznat, že dřív jsem taky patřila k rýpalům a říkala si,co všechno bych na určité akci změnila a zlepšila, vždyť to nic neni.Časem mě napadlo začít dělat něco pro to aktivně.Můžu Vám říct, že lehké to určitě není. Všichni členové komise vynakládají spoustu svého volného času,ale i financí (ať už obtelefonováváním) a kolikrát i zapůjčením soukromých věcí ve prospěch akce a to často s neblahou vizí, že dotčená věc dojde k úhoně.Dále rekrutujeme další pomocníky z řad našich rodin, protože je nás kolikrát potřeba víc. Za vaše negativní názory se nezlobim ani mě nemrzí, protože jsem to dělala stejně. Zkuste přijít mezi nás-nemusíte se nutně hned stávat členem-nebojte se! Ale i mala pomoc je vítaná. Navíc parta lidí je skvělá a jsem tam ráda. Jistě, že někomu se nebude líbit místo trhů,jinému chutnat svařák,ale o to vůbec nejde.Kdo chce, přijde, kdo nechce nepřijde a dál se bude užírat a láteřit.Je to každého volba.Já vím jedno-že do toho dáváme spoustu energie a jedeme naplno a jestli to potěší pár lidí, pak mi to zato stojí.Těším se na všechny co dorazí. Buďme laskaví.A Vy Milí kolegové z komise-nenechte se otrávit ani odradit. Mě to s Váma baví a vážím si Vás. Hezký den všem, Jana Kolaříková

Autor: Jana Kolarikova | Přidáno: 24.11.2014 14:36 | Návštěvník: 5030 Reagovat
|< < 1 2 3 >|

Pro vstup do diskuze musíte být přihlášeni.

Přihlášení

Vítejte v Odoleně Vodě