Alternativní text k logu
Přejít na: Obsah | Konec stránky

Město zprovoznilo nové služby pro občany – SMS Infokanál a E-mailer novinek

19.1.2012 16:43

Protože máme zájem o rozšíření možností obyvatel města získat informace o dění ve městě, zprovoznili jsme dvě služby, díky kterým budete moci být automaticky informováni jak o novinkách a o dění ve městě, tak o krizových stavech, haváriích a výpadcích. Více informací naleznete dále ...

E-mailer novinek

Emailer je služba, která přispěje ke zvýšení informovanosti obyvatel o dění ve městě. Je to služba dostupná na úvodní straně webu města www.odolenavoda.cz, do které se zájemci o pravidelný odběr novinek zaregistrují. Poté jim jedenkrát týdně bude automaticky chodit do e-mailové schránky výběr novinek, které se průběžně zadávají na web města. Dozvíte se tak velice pohodlně a pravidelně ze své e-mailové pošty veškeré novinky a informace ze života města a městského úřadu.

 

SMS Infokanál

Jistě se Vám v životě již stalo, že jste se vrátili z práce a zjistili, že Vám doma nejde elektřina, že neteče voda. Zpráva je sice na webu města, byla hlášena rozhlasem, ale Vy jste neměli možnost se k této informaci včas dostat. Právě z tohoto důvodu jsme pro naše obyvatele zprovoznili během měsíce ledna další službu - SMS Infokanál.  Komunikace s občany formou SMS je velmi efektivní a náklady na provoz nejsou nikterak vysoké. Doufáme, že tuto novou informační službu oceníte a že ji začnete hojně využívat.

 


Vítejte v Odoleně Vodě