Alternativní text k logu
Přejít na: Obsah | Konec stránky

Dětské centrum Sluníčko pořádalo veřejnou sbírku

Je řada lidí, společností a institucí, které mohou, a nebo již přímo aktivně Dětskému centru Sluníčko pomáhají. Na druhou stranu existují také oblasti, ve kterých může na oplátku pomoci třeba i dětské centrum a DC Sluníčko Odolena Voda takto aktivní zaručeně je.

Rozhodli jsme se pomoci a samozřejmě také udělat radost rodičům s dětmi z Azylového domu, Střediska křesťanské pomoci v Horních Počernicích a to veřejnou sbírkou, kterou Sluníčko v polovině března uspořádalo. Občané dobrovolně přinesli nejrůznější potřeby pro děti i dospělé. S velkou radostí můžeme oznámit, že to byla akce nadmíru úspěšná. Ani nepříznivé větrné počasí neodradilo spoluobčany Odolky aktivně se do sbírky zapojit a pracovníci Azylového domu měli dost práce, aby všechno darované zboží naložili a odvezli.

Vybralo se plné auto ošacení, hraček, dokonce i 4 kočárky, dětská postýlka, vanička na koupání, obuv, knížky, nádobí, atd. Zdá se, že je mezi lidmi stále dost dobré vůle pomáhat a všem účastníkům sbírky tímto děkujeme. DC Sluníčko určitě plánuje s podobnými akcemi pokračovat i do budoucna.

Lucie Smolová

Foto: autorka


Vítejte v Odoleně Vodě