Alternativní text k logu
Přejít na: Obsah | Konec stránky

Oddíl stolního tenisu

Oddíl stolního tenisu při TJ Aero Odolena Voda má celkem 41 členů, od kategorie žáků přes dorostence, dospělé registrované hráče až po neregistrované členy.

Bohužel, vzhledem ke kapacitě herny v kabinách fotbalového hřiště je to maximální počet členů, další rozšíření základny není možné i vzhledem k tomu, že se do místnosti dají vtěsnat jen tři stoly. Herna svou velikostí umožňuje provozovat soutěže pouze na úrovni okresních přeborů dospělých i mládeže. Neodpovídá již krajským soutěžím.

Díky grantovým dotacím ze strany města Odolena Voda, kterých si velmi vážíme, jsme současně s vlastním přispěním hernu renovovali novou podlahou, vybudovali jsme vlastní sociální zařízení, sprchu a nakoupili tři nové kvalitních stoly.

V okresních soutěžích Praha–východ máme zastoupena družstva A, B, C, D a družstvo žáků. Žáci se zúčastňují pěti kol přeboru okresu Praha–východ v sezóně. Mají svého oddílem placeného trenéra. Každý člen přispívá na činnost oddílu svými příspěvky.

V polovině soutěží máme v OP I. třídy družstvo A, které je na čtvrtém místě tabulky, a družstvo B je druhé. V OP II. třídy máme rovněž dvě družstva. C je z dvanácti účastníků na šestém místě. Družstvo D je jedenácté.

V žákovských soutěžích zaujímá náš oddíl již několik let přední místa.

Věříme, že i nadále budeme moci využívat naší herny v kabinách fotbalového hřiště.

Za oddíl v březnu 2008 zpracoval
Petr Valenta


Vítejte v Odoleně Vodě